AKCE ÚNOR

V týdnu od 11.2. do 17.2. jsou jarní prázdniny, MŠ bude v provozu, děti budou spojeny do jedné třídy. Zapište dítě do seznamů předložených pod hlavní informační nástěnkou. Pokud zapsané dítě onemocní, nahlaste včas změnu, pro potřebu stravování, nevaří se pro ZŠ!!!

Sledujte prosím termíny plavání, zahajujeme 8.2. v pátek. Děti budou v MŠ již v 7:15, abychom ukončili docházku a nahlásili počet svačinek.

V pondělí, 18.2. proběhne přesunuté vystoupení paní Inky Horákové, s „Kouzelným kolotočem pohádek“ vybíráme 50,- Kč.

V pondělí, 25.2. bude v MŠ KARNEVAL. Téma: „Z POHÁDKY DO POHÁDKY“ podrobnosti ještě zveřejníme.

V Úterý, 26.2. přijede do MŠ Luboš Hrdlička s hudebním vystoupením vybíráme: 50,- Kč

AKCE LEDEN

v úterý, 8.1. naši MŠ navštíví divadélko ŠIKULKA s pohádkami „O lese a zemi“ „O princezně Zlatušce“ vybíráme 50,-

v úterý, 15.1. za námi opět zavítá naše oblíbená vypravěčka pohádek, paní profesorka Inka Horáková. Tituly ještě nemáme ujasněny, včas zveřejníme vybíráme 50,- Kč

v úterý 29.1. naši MŠ navštíví divadélko KVĚTINKA s pohádkou „Až já budu velká“ vybíráme 50,- Kč

Oznamujeme rodičům, že plavecká výuka bude zahájena od 8.2., budou to vždy pátky a proběhne 10 lekcí. Veškeré podrobnosti včas zveřejníme.

AKCE PROSINEC

V úterý, 4.12. budou děti péct perníčky a zdobit. Vybavte prosím malé cukráře na tento den zástěrkami, popř. kuchařskými čepicemi.

Na středu, 5.12. se k nám do MŠ ohlásila návštěva přímo z nebes. Pan Mikuláš se svou družinou přijde mezi děti zkonzultovat stav chování, navrhne případná opatření a samozřejmě, všechny statečné zúčastněné andělsky obdaruje.

Ve čtvrtek, 13.12. k nám zavítá divadélko ŠIKULKA s pohádkami:“ Zatoulané koťátko, Zvířátka a odpadky, Bráška a umíněná sestřička“. Vybíráme 50,-Kč

V pondělí, 17.12. Od 15:00 hod. pozveme rodiče do MŠ na vánoční setkání, děti budou mít připraveno krátké vystoupení a společnými silami si vyrobíme malou vánoční dekoraci.

Ve středu, 19.12. pojedeme do Slavkova do kina, na filmovou pohádku „Hurvínek a kouzelné muzeum“. Pojedeme linkovým autobusem hned po svačince, na obídek budeme zpět. Vybíráme 10,- Kč na autobus a 30,- Kč na vstupné

Dále již budeme očekávat příchod JEŽÍŠKA, budeme zpívat koledy, seznámíme děti s tradicemi, můžeme také ochutnávat cukrovíčko od šikovných maminek. Prostě si poslední týden před prázdninami chceme užít v klidu a v pohodě.

Všichni zaměstnanci školy přejí dětem a rodičům krásně a pohodově strávené svátky a jen to nejlepší do Nového roku HLAVNĚ ZDRAVÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AKCE LISTOPAD

Ve čtvrtek, 1.11. jsme do naší MŠ pozvali divadélko KVĚTINKA, pohádkovou formou dětem zahrají enviromentální příběh „Ukliďme les“ vybíráme: 50,- Kč

Ve středu, 7.11. přijede dětem zahrát a zazpívat Luboš Hrdlička, vystoupení má název „Písničkové čarování“, děti budou aktivně zapojeny do programu, Luboš je rozpohybuje a naučí nové písničky vybíráme: 50,- Kč

Ve čtvrtek, 29.11. proběhne v MŠ jednorázové orientační logopedické vyšetření (depistáž), SPC Vyškov. Přečtěte si přiložené informace a zapište své dítě po konzultaci s p. ředitelkou do seznamu, přiloženém pod hlavní informační nástěnkou. V den vyšetření musí být děti v MŠ již od 7:00 h.

AKCE ŘÍJEN

ve čtvrtek, 4.10. od 11:30 h. Bude přerušena dodávka elektrické energie. Nebudeme svítit, topit, nepoteče teplá voda a nepůjdou splachovat pisoáry. Doporučujeme vyzvedávat děti po obědě, pokud tato omezení rodičům nevadí, na provozu nic měnit nebudeme.

V pátek, 5.10. k nám do MŠ zavítá maňáskové divadélko ROLNIČKY s pohádkou „Krtek a myška“ vybíráme 50,- Kč

Ve středu, 10.10. přijedou Janečkovi s divadelním maňáskovým představením, s pohádkami „Budka v poli“, „Budulínek“a „Máša a medvěd“ vybíráme 50 ,- Kč

V úterý, 23.10.přivítáme rodiče od 15:00 h na společné výtvarné dílničce „DÝŇOHRANÍ“

Ve středu, 24.10. od 8:00 h. Proběhne vánoční fotografování dětí. Budou Vám předloženy náměty a jmenné seznamy, kde zapíšete své požadavky. Můžete přivést i sourozence pro společné foto. Máme doporučeno ladit dětem sváteční oblečení do odstínů červené, fialové, modré(džínové). Pokud si nepřejete dítě fotografovat, zapište to do předloženého seznamu.

V pondělí a úterý, 29.,30.10. Budou podzimní prázdniny, od poloviny října předložíme seznamy dětí, kde zapíšete závazný zájem o docházku v prázdninových dnech. Je to nutné pro potřebu stravování, protože nevaříme pro základní školu.

AKCE ZÁŘÍ

Ve středu, 12.9. v 15:00 h., proběhne informační schůzka rodičů v jídelně. Prosíme o účast alespoň jednoho z rodičů dětí, budou Vám sděleny důležité informace o bezhotovostních platbách. Prosíme rodiče, pokud můžete, zúčastněte se bez dětí a nepřivádějte nám další sourozence, paní učitelky by Vám měly být k dispozici s informacemi o režimu a provozu ve třídách, tak ať nás neruší velký počet dětí

V pondělí, 10.9. přijede do naší MŠ, naše oblíbená vypravěčka a herečka, paní profesorka Inka Horáková s pohádkovým vystoupením „Raneček veselých pohádek“ Vybíráme 50,-Kč (plaťte ve třídě svého dítěte p.učitelkám).

Třídu Motýlků čeká turistická výprava, termín a cíl ještě upřesníme.

Created by © 2009 - 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek, stránky pro školy a školky | Scholastika - projekt webu pro školky